Pomiary elektryczne w praktyce

Pomiary elektryczne w praktyce - bezkonkurencyjny kurs online

W naszej ofercie posiadamy doskonały kurs, dzięki któremu możliwe jest nabycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, które pozwolą naszym kursantom na wykonywanie poszczególnych pomiarów instalacji elektrycznej do 1kV. Dzięki naszym szkoleniom w błyskawicznym tempie dowiesz się, w jaki sposób przeprowadzić pomiary instalacji, a także jak korzystać z poszczególnych przyrządów. Dodatkowo bez większych problemów nauczysz się sprawdzania stanu instalacji elektrycznej, a także sporządzania niezbędnych protokołów i sprawozdań. Wszystko to odbywać się może w wygodnej pozycji siedzącej, przed ekranem monitora, a konieczny okaże się jedynie odpowiedni sprzęt, wraz ze stałym dostępem do Internetu. Brzmi kusząco prawda? Serdecznie zapraszamy na nasze kompleksowe szkolenie. Nie czekaj, zamów termin już dziś i ciesz się z możliwości kształcenia w tym zakresie.

Koszt kursu: 950zł/os.

Gratulujemy!

Zapisałeś się na szkolenie
dnia

Sprawdź swój e-mail, w którym podaliśmy
wszystkie szczegóły.

Życzymy powodzenia!

18.01.2022 r.

Pomiary elektryczne w praktyce

Brak wolnych miejsc

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

22.01.2022 r.

Pomiary elektryczne w praktyce

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

29.01.2022 r.

Pomiary elektryczne w praktyce

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

Czego można się nauczyć, korzystając z naszego kursu?

Nasz kurs online na temat pomiarów elektrycznych w praktyce jest kompleksowy, oznacza to, że przekazuje wszystkie niezbędne informacje, aby możliwe było wykonywanie zawodu. Uczestnik nauczy się dokonywać pomiarów natężenia oświetlenia, a także będzie wiedział, w jaki sposób przeanalizować parametry sieci. Dodatkowo będzie w stanie zająć się pomiarami impedancji pętli zwarcia, a także pomiarami rezystancji izolacji. Upraszczając, kurs online dostarcza niezbędnych wiadomości na temat pomiarów uziemienia, pomiarów pętli zwarcia, pomiarów rezystencji izolacji. Kursant otrzyma przydatne filmy instruktażowe, a także zapozna się ze wszystkimi wzorami dokumentów. W konsekwencji, kiedy uczestnik danego szkolenia zakończy swoją przygodę, będzie posiadał całą niezbędną wiedzę, która umożliwi działania związane z instalacjami elektrycznymi.

Niezbędna wiedza w krótkim czasie

Przede wszystkim nasz kurs jest jednodniowy i trwa jedynie kilka godzin. W tym krótkim czasie, jesteśmy w stanie w skuteczny sposób przekazać najważniejsze informacje, które umożliwią samodzielne wykonywanie pomiarów w elektrycznych instalacjach. Co ważne, szkolenie jest przygotowane w taki sposób, że większość najważniejszych elementów jesteśmy w stanie zapamiętać biorąc udział w kursie i odpowiednio się skupiając.

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń +48 660 900 900

Zalety naszego szkolenia

 • Jedyny
  kurs
  w kraju

 • Wysoki
  poziom
  szkolenia

 • Praktyczna
  Skompensowana
  Wiedza

Jakie zalety kursu online można wyróżnić?

 • Możliwość dostosowania się pod indywidualne preferencje klientów.
  Przede wszystkim wyróżniamy się tym, że jako jedni z niewielu staramy się dostosować do naszego klienta. Dlatego też szukamy optymalnego terminu dla obu stron, jednocześnie już wcześniej ustalamy, ile dokładnie będzie trwał dany kurs i z jakim programem szkolenia będziemy mieć do czynienia.
 • Jedyny kurs tego typu w kraju.
  Tego typu kurs przeprowadzamy jako jedyni w kraju! Nasza kadra pracowników charakteryzuje się ogromnym doświadczeniem, a także posiadaniem niezbędnych uprawnień.
 • Wysoki poziom kompetencji kursantów.
  Wiedza przekazywana jest w możliwe najprostszy sposób, aby informacje były całkowicie zrozumiałe. Kursanci zyskują nowe kwalifikacje, tym samym mogą cieszyć się bogatego CV, a także z nowych umiejętności.

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń +48 660 900 900

Zainteresowany?

Gwarantujemy najwyżej jakości kursy zawodowe online. Masz dodatkowe pytania? Wypełnij poniższy formularz, a nasz dedykowany i wykwalifikowany konsultant w przeciągu 24h skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje zapytania.
Serdecznie zapraszamy :)