FAQ

Najpopularniejsze pytania

Poniżej prezentujemy listę najczęściej zadawanych pytań. Dbając jednak o naszych Kursantów, pozostajemy do Waszej stałej dyspozycji.
W dziale kontakt, prezentujemy wszelkie możliwe formy skontaktowania się z nami w razie pytań lub spraw dodatkowych. Serdecznie zapraszamy!

Czy aby wziąć udział w kursie należy być pełnoletnim?

Tak, aby uczestniczyć w naszych kursach konieczne jest bycie pełnoletnim. W niektórych przypadkach należy mieć także ukończoną przynajmniej szkołę zawodową, o czym informujemy pod opisem danego szkolenia, w przeciwnym wypadku dostąpienie do końcowego egzaminu nie będzie możliwe.

Nie mam żadnego doświadczenia w zakresie danego kursu - czy mogę się na niego wybrać?

W naszych kursach (zarówno tych online, jak i stacjonarnych) mogą uczestniczyć osoby, które nie mają żadnego doświadczenia ani wiedzy na poszczególny temat. Starannie przygotowujemy program szkolenia, aby nauka była możliwie najskuteczniejsza.

Jakie jest prawdopodobieństwo, że po kursie zdam egzamin?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest kwestia końcowego egzaminu. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby przerobić z kursantami materiał bardzo dokładnie, z dbałością o szczegóły. Przedstawiamy wiedzę w możliwie najłatwiejszy sposób, a w konsekwencji zdawalność naszych kursantów wynosi prawie 100%.

Uczestniczyłem w podobnym kursie w przeszłości. Czy zdobędę zaawansowaną wiedzę w danym zakresie?

W naszej ofercie znaleźć można kursy zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które doskonale opanowały już podstawy. Tak więc, jeśli jesteś doświadczony/a, zaproponujemy Ci szkolenie, dzięki któremu posiądziesz nową wiedzę.

Czy po ukończeniu szkolenia możliwe jest szybkie podejście do egzaminu?

Kiedy tylko szkolenie dobiegnie końca, przeprowadzany jest odpowiedni egzamin pod przewodnictwem kompetentnej grupy. Niezbędne okaże się odpowiednie zaświadczenie, na którym będzie widniała informacja o ukończonym kursie.

Jakie są zalety kursów on-line właśnie w Waszej firmie?

Szkolenia on-line z wykładowcą w czasie rzeczywistym, to nowatorskie rozwiązanie, które zrewolucjonizowało metody prowadzenia kursów. Jesteśmy jednym ośrodkiem szkoleniowym w Polsce, który wprowadził metodę prowadzenia szkoleń przez Internet z aktywnym udziałem wykładowcy oraz kursantów. Na dodatek, posiadamy bogatą ofertę kursów i szkoleń, które odbywają się on-line.
Podsumowując: bogata oferta szkoleniowa + nowoczesna sala multimedialna + oszczędność czasu + rewolucyjne rozwiązania.

Czy możliwe jest korzystanie z kursu on-line za granicą?

Tak. Nie ma znaczenia, w jakim miejscu ktoś się znajduje, istotne jest jednak, aby posiadać odpowiedni sprzęt elektroniczny wraz ze stałym dostępem do Internetu.