FAQ

Najpopularniejsze pytania

Poniżej prezentujemy listę najczęściej zadawanych pytań. Dbając jednak o naszych Kursantów, pozostajemy do Waszej stałej pozycji.
W dziale kontakt, prezentujemy wszelkie możliwe formy skontaktowania się z nami w razie pytań lub spraw dodatkowych. Serdecznie zapraszamy!

Dlaczego warto wziąć udział w kursach on-line właśnie w Waszej firmie?

Szkolenia on-line z wykładowcą w czasie rzeczywistym, to nowatorskie rozwiązanie, które zrewolucjonizowało metody prowadzenia kursów. Jesteśmy jednym ośrodkiem szkoleniowym w Polsce, który wprowadził metodę prowadzenia szkoleń przez Internet z aktywnym udziałem wykładowcy oraz kursantów. Na dodatek, posiadamy bogatą ofertę kursów i szkoleń, które odbywają się on-line.
Podsumowując: bogata oferta szkoleniowa + nowoczesna sala multimedialna + oszczędność czasu + rewolucyjne rozwiązania.

Czy aby wziąć udział w kursie należy być pełnoletnim?

Tak, aby uczestniczyć w naszych kursach konieczne jest bycie pełnoletnim. W niektórych przypadkach należy mieć także ukończoną przynajmniej szkołę zawodową, o czym informujemy pod opisem danego szkolenia, w przeciwnym wypadku dostąpienie do końcowego egzaminu nie będzie możliwe.

Nie mam żadnego doświadczenia w zakresie danego kursu - czy mogę się na niego wybrać?

W naszych kursach online mogą uczestniczyć osoby, które nie mają żadnego doświadczenia ani wiedzy na poszczególny temat. Starannie przygotowujemy program szkolenia, aby nauka była możliwie najskuteczniejsza.

Jakie jest prawdopodobieństwo, że po kursie online zdam egzamin?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest kwestia końcowego egzaminu. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby przerobić z kursantami materiał bardzo dokładnie, z dbałością o szczegóły. Przedstawiamy wiedzę w możliwie najłatwiejszy sposób, a w konsekwencji zdawalność naszych kursantów wynosi prawie 100%.

Uczestniczyłem w podobnym kursie w przeszłości. Czy zdobędę zaawansowaną wiedzę w danym zakresie?

W naszej ofercie znaleźć można kursy zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które doskonale opanowały już podstawy. Tak więc, jeśli jesteś doświadczony/a, zaproponujemy Ci szkolenie, dzięki któremu posiądziesz nową wiedzę.

Co okaże się niezbędne do szkoleń online?

Szkolenia online odbywają się bez wychodzenia z domu, co z pewnością jest ogromną zaletą. Nie obędzie się jednak bez odpowiedniego sprzętu. Konieczne okaże się posiadanie laptopa bądź komputera stacjonarnego, dzięki któremu możliwe będzie wyświetlenie transmisji na żywo. Warto także zaopatrzyć się w kamerkę i mikrofon, co w znacznym stopniu może ułatwić komunikację międzyludzką. Nie można zapominać o stałym dostępie do Internetu, w przeciwnym wypadku podczas szkolenia będziemy świadkami zacinania się obrazu i dźwięku.

Czy po ukończeniu szkolenia możliwe jest szybkie podejście do egzaminu?

Kiedy tylko szkolenie dobiegnie końca, przeprowadzany jest odpowiedni egzamin pod przewodnictwem kompetentnej grupy. Niezbędne okaże się odpowiednie zaświadczenie, na którym będzie widniała informacja o ukończonym kursie.

Dlaczego warto zdecydować się na kurs online?

Szkolenie online to przede wszystkim wygoda i komfort uczestników. Mogą oni brać udział w zaawansowanych i profesjonalnych kursach, nie wychodząc z domu. Konieczny okaże się jedynie odpowiedni sprzęt, a także stały dostęp do Internetu. Szkolenia przez Internet są zdecydowanie tańsze, a wszelkie czynniki związane ze stresem lub nieśmiałością nie mają właściwie żadnego znaczenia. Kursy online są zdecydowanie efektywniejsze i co ważne- to od nas zależy, kiedy będziemy w nich uczestniczyć.

Czy możliwe jest korzystanie z kursu za granicą?

Tak. Nie ma znaczenia, w jakim miejscu ktoś się znajduje, istotne jest jednak, aby posiadać odpowiedni sprzęt elektroniczny wraz ze stałym dostępem do Internetu.