Kursy F-Gazy

Kurs F-gazy on-line - zdecyduj się na przyjemną formę nauki!

W dzisiejszych czasach uprawnienia F-gazowe są niezbędne, aby możliwe było zajmowanie się produkcją i usługami związanymi są z zastosowaniem substancji, które źle oddziałują na warstwę ozonową, ewentualnie na fluorowane gazy cieplarniane. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotna jest to kwestia dla wielu klientów, postanowiliśmy spełnić ich najskrytsze oczekiwania, tym samym organizując specjalne kursy F-gazowe online. W sposób szczególny zalecamy je osobom, które zajmują się przykładowo konserwacją, remontem, montażem urządzeń klimatyzacyjnych. Na podstawie zdobytych informacji, zdanie odpowiedniego egzaminu nie jest problematyczne, a zdobycie certyfikatu jest często jedynie formalnością.

Jeśli nie zdasz egzaminu ZWROT KOSZTÓW!

Koszt szkolenia i egzaminu na F-GAZY: 1250 zł

Gratulujemy!

Zapisałeś się na szkolenie
dnia

Sprawdź swój e-mail, w którym podaliśmy
wszystkie szczegóły.

Życzymy powodzenia!

18.01.2022 r.

Kursy F-Gazy

Brak wolnych miejsc

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

20.01.2022 r.

Kursy F-Gazy

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

22.01.2022 r.

Kursy F-Gazy

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

26.01.2022 r.

Kursy F-Gazy

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

29.01.2022 r.

Kursy F-Gazy

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

03.02.2022 r.

Kursy F-Gazy

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

Kurs F-gazy online - kiedy warto z nich skorzystać?

Od jakiegoś czasu urządzenia, które zawierają F-gazy, muszą być zarejestrowane, natomiast pracownicy, którzy korzystają z tego typu sprzętu, muszą obowiązkowo posiadać niezbędne certyfikaty. Nie da się ukryć, że gazy fluorowane są często często stosowanymi czynnikami chłodniczymi. Można je znaleźć chociażby w pompach ciepła, w samochodach, w urządzeniach klimatyzacyjnych (ruchomych i stacjonarnych), a także w systemach ochrony przeciwpożarowej. Jeśli mamy więc do czynienia z tego typu substancjami, powinniśmy zdecydować się na skorzystanie z możliwości wzięcia udziału w kursie przez Internet, który kompleksowo przygotuje nas do końcowego egzaminu.

Konieczność specjalistycznych uprawnień

15 maja 2015 roku wprowadzono bardzo ważną ustawę o substancjach, które zubożają warstwę ozonową SZWO. W związku z tym osoby, które na co dzień mają kontakt z F-gazami, muszą posiadać specjalny certyfikat. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować specjalne szkolenia online, które szybko i łatwo umożliwią zdobycie niezbędnych uprawnień. Kiedy kurs zakończy się, konieczne okaże się podejście do egzaminu. Jeśli go zdamy, otrzymamy upragniony certyfikat od UDT (Urząd Dozoru Technicznego).

Nie czekaj! Zdobądź nowe kwalifikacje już teraz!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń +48 660 900 900

Zalety naszego szkolenia

 • Wysoka
  Zdawalność

 • Najnowsze
  Wytyczne
  i Standardy

 • Tysiące
  Zadowolonych
  Kursantów

Dlaczego akurat nasz kurs?

 • Bezkonkurencyjna zdawalność.
  Wiemy, że tylko pozytywny wynik egzaminu spowoduje satysfakcję klienta, dlatego też robimy co tylko w naszej mocy, aby przekazać kursantom niezbędną wiedzę w łatwy i przystępny sposób. Dzięki temu podchodzą oni do egzaminu bez większego stresu, a współczynnik zdawalności oscyluje w granicach 100%.
 • Kursant otrzymuje odpowiedni certyfikat.
  Do egzaminu z pewnością należy się wcześniej przygotować, jednakże jeśli klientowi uda się zdać, wówczas w pierwszej kolejności otrzymuje specjalne zaświadczenie, natomiast w późniejszym czasie może cieszyć się z bezterminowego certyfikatu, który to wydany zostanie przez uprawniony do tego organ. W konsekwencji możemy pracować w obecności F-gazów.
 • Możliwość dostosowania kursu pod klienta.
  Zwracamy uwagę na preferencje i upodobania naszych klientów, dlatego też umożliwiamy przeprowadzanie kursów w dogodnych dla obu stron terminach. Możliwe jest ustalenie czasu trwania szkolenia, a także dostosowanie odpowiedniego programu nauczania.
 • Posiadamy własną komisję akredytowaną przez Urząd Dozoru Technicznego.

WAŻNA USTAWA

Każdy kto pobiera gazy fluorowane z instalacji chłodniczej do zbiorników ciśnieniowych obowiązkowo musi posiadać zaświadczenie kwalifikacyjne do napełniania zbiorników przenośnych na gazy skroplone metodą nieautomatyczną, wagowo. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 18 lipca 2001 r. w sprawie trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych (Dz. U. Nr 79, poz. 849) zał. 2 pkt 11 zbiorniki przenośne o poj. 350 cm3 w zakresie napełniania (w tym gazami fluorowanymi) – uprawnienia wymagane podczas kontroli UDT.

Szczegółowe informacje tutaj >>.

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń +48 660 900 900

Zainteresowany?

Gwarantujemy najwyżej jakości kursy zawodowe online. Masz dodatkowe pytania? Wypełnij poniższy formularz, a nasz dedykowany i wykwalifikowany konsultant w przeciągu 24h skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje zapytania.
Serdecznie zapraszamy :)