Lutowanie twarde metodą 918

Lutowanie twarde metodą 918 - zdecyduj się na kurs on-line!

Zajmujemy się organizowaniem szkoleń, które sprostają nawet najbardziej wymagającym klientom. Oferujemy najwyższej jakości kurs lutowania twardego metodą 918, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie upragnionych uprawnień, które upoważniają nas do instalacji i montażu klimatyzacji. Warto wiedzieć, że uprawnienia lutowacza są w sposób szczególny ważne dla tych wszystkich, którzy na co dzień wykonują czynności takie jak instalowanie, serwisowanie, konserwacja, naprawa urządzeń i systemów, samochodów, naczep i przyczep, a przy tym zmuszeni są do regularnego lutowania.

Jeśli nie zdasz egzaminu ZWROT KOSZTÓW!

Gratulujemy!

Zapisałeś się na szkolenie
dnia

Sprawdź swój e-mail, w którym podaliśmy
wszystkie szczegóły.

Życzymy powodzenia!

11.12.2021 r.

Lutowanie twarde metodą 918

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

18.12.2021 r.

Lutowanie twarde metodą 918

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

21.12.2021 r.

Lutowanie twarde metodą 918

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

W jaki sposób będzie wyglądał program szkolenia?

Kompletne szkolenie online powinno zawierać informacje zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Dlatego też kursant posiądzie niezbędną wiedzę z zakresu ręcznego lutowania za pomocą palników gazowych. Dzięki temu zdanie końcowego egzaminu jest zdecydowanie łatwiejsze i bardziej prawdopodobne. Każdy klient, który skorzysta z możliwości uczestnictwa w naszym kursie online, zdobędzie wiadomości teoretyczne związane z metodą 912, a także z przepisami i zasadami połączeń litem twardym. Dodatkowo doskonale będzie zdawał sobie sprawę z tego, jakie materiały okażą się niezbędne do lutowania, w jaki sposób wykonać próbę szczelności, jak dokonać połączeń lutowanych, a także w jaki sposób bezpiecznie przygotować źródło ciepła do lutowania.

Dlaczego warto skorzystać z kursu online?

 • Blisko stuprocentowa zdawalność.
  Każdy kurs przeprowadzany jest po to, aby na końcu dostąpić do specjalnego egzaminu. Wiemy, jak ważna jest to kwestia dla naszych klientów, dlatego też każda tematyka jest doszczętnie przerabiana, aby kursant posiadał kompleksową wiedzę. Dzięki temu pewnie i bez stresu podchodzi on do egzaminu pod przewodnictwem specjalnej komisji, a zdawalność jest ponadprzeciętnie wysoka.
 • Dostosowanie kursu pod indywidualne preferencje.
  Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobry kontakt z klientem to podstawa, aby nasza działalność mogła sprawnie funkcjonować. Dlatego też kłaniamy się w stronę naszych kursantów i umożliwiamy przeprowadzenie szkolenia w dowolnym terminie, który będzie korzystny dla obu stron. Co więcej, kurs jest dostosowany do naszego klienta, zgodnie z jego indywidualnymi preferencjami. Możliwe jest wcześniejsze ustalenie programu szkolenia i czasu jego trwania.
 • Uzyskanie końcowego świadectwa.
  Kończąc szkolenie, każdy z uczestników otrzymuje specjalny certyfikat. Następnie możliwe jest podejście do egzaminu. Jeśli zakończy się wynikiem pozytywnym, wówczas kursant otrzyma dodatkowo prestiżowe Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Lutowacza, co w konsekwencji oznacza, że możliwe jest wykonywanie tego zawodu.
 • Wygoda i komfort.
  Kurs „lutowanie twarde metodą 912” online to przede wszystkim wygoda dla uczestników. Mogą brać udział w szkoleniu, nie wychodząc z domu, a jedyne czego potrzebują, to komputer bądź laptop, a także stały dostęp do Internetu. Uczestniczyć w kursie możemy z dowolnego miejsca na Ziemi, nawet będąc na wakacjach.
Skontaktuj się z nami! Zadzwoń +48 660 900 900

Zalety naszego szkolenia

 • Blisko
  stuprocentowa
  zdawalność

 • Wygoda
  i
  komfort

 • Dostosowanie
  pod indywidualne
  preferencje

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń +48 660 900 900

Zainteresowany?

Gwarantujemy najwyżej jakości kursy zawodowe online. Masz dodatkowe pytania? Wypełnij poniższy formularz, a nasz dedykowany i wykwalifikowany konsultant w przeciągu 24h skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje zapytania.
Serdecznie zapraszamy :)