Montaż klimatyzacji w praktyce

Szkolenia z montażu klimatyzacji w praktyce - zapoznaj się z naszą ofertą!

Jesteśmy ośrodkiem szkolenia, która organizuje profesjonalne szkolenia przez Internet. Jako jedyni w Polsce oferujemy doskonały kurs, dzięki któremu możliwe jest zdobycie niezbędnych kwalifikacji do pracy podczas montażu klimatyzacji. Uczestnik jest w stanie zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w dziedzinie serwisu i montażu. Biorąc pod uwagę dzisiejsze ciepłe wiosny i gorące lata, jest to branża, która z pewnością dynamicznie się rozwija, dlatego też regularnie poszukiwani są pracownicy, którzy mogliby wykonywać czynności związane z klimatyzacjami. Zainteresowała Cię nasza propozycja? Serdecznie zapraszamy do zarezerwowania odpowiedniego terminu kursu montażu klimatyzacji w praktyce.

Jeśli nie zdasz egzaminu ZWROT KOSZTÓW!

Gratulujemy!

Zapisałeś się na szkolenie
dnia

Sprawdź swój e-mail, w którym podaliśmy
wszystkie szczegóły.

Życzymy powodzenia!

10.12.2021 r.

Montaż klimatyzacji w praktyce

Brak wolnych miejsc

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

11.12.2021 r.

Montaż klimatyzacji w praktyce

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

16.12.2021 r.

Montaż klimatyzacji w praktyce

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

Czego nauczysz się na szkoleniu on-line?

Dostosowany do klientów program szkolenia jest na tyle zaawansowany, że znajdują się w nim wszystkie informacje, na podstawie których możliwe jest wykonywanie zawodu. Tak więc kursant pozna rodzaje klimatyzatorów, rodzaje czynników, a także posiądzie wiedzę na temat odpowiedniego dobierania urządzeń. Dodatkowo dowie się, jakie narzędzia okażą się niezbędne podczas montowania, w jaki sposób dokonać montażu, jak nabić klimatyzacje niektórymi czynnikami, jak wykonać próżnie w instalacji, jak obsługiwać klucz dynamometryczny, a także w jaki sposób wykonać podciśnieniową i azotową próbę szczelności.

Czego się nauczysz?

Przede wszystkim osoba, która decyduje się na taki kurs, musi mieć ukończone 18 lat. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby posiąść podstawową wiedzę i umiejętności, dzięki którym możliwe będzie wykonywanie pracy jako instalator klimatyzacji. Co ważne, w przypadku tej branży nie jest istotne wykształcenie czy też doświadczenie, a fach w ręku. Jednakże z pewnością mile widziane są osoby, które w przeszłości pracowały jako dekarz, elektryk lub instalator urządzeń.

Nie czekaj! Zdobądź nowe kwalifikacje już teraz!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń +48 660 900 900

Mocne strony kursu online

 • Gwarancja
  zaświadczenia
  o ukończeniu

 • Praktyczna
  Wiedza

 • Jedyny
  Kurs
  w Polsce

Zalety kursu montażu klimatyzacji online

 • Jesteśmy jedyni w kraju.
  Jako jedyni przeprowadzamy tego typu kurs w Polsce. Nasze szkolenia poparte są przede wszystkim najnowszymi technikami z branży. Dodatkowo zajęcia prowadzą tylko i wyłącznie doświadczeni specjaliści, którzy znają się na wykonywanej przez nich pracy.
 • Gwarantujemy świadectwo kwalifikacji.
  Kiedy klient ukończy nasze szkolenie, a także napisze egzamin uzyskując pozytywny wynik, dostaje wówczas bezterminowy certyfikat. Dzięki niemu uprawniony jest do instalacji i montażu klimatyzacji
 • Szerokie perspektywy.
  Aby kurs był możliwie najbardziej przydatny, przeprowadzamy go w taki sposób, aby był zgodny wraz z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi wyboru klimatyzacji, montażu, a także instalacji. Tego typu branża w dzisiejszych czasach prężnie się rozwija, dlatego takie szkolenie może okazać się strzałem w dziesiątkę.
 • Wysoka kompetencja.
  Zwracamy uwagę na to, aby szkolenia były prowadzone w sposób profesjonalny. Zajmują się tym jedynie doświadczeni pracownicy, którzy zapoznają kursantów z najnowszymi informacjami z branży związanej z klimatyzacją. W związku z powyższym poziom kompetencji wśród kursantów jest bardzo wysoki.

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń +48 660 900 900

Zainteresowany?

Gwarantujemy najwyżej jakości kursy zawodowe online. Masz dodatkowe pytania? Wypełnij poniższy formularz, a nasz dedykowany i wykwalifikowany konsultant w przeciągu 24h skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje zapytania.
Serdecznie zapraszamy :)