O nas

Kursy zawodowe ON-LINE i STACJONARNIE

Jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją kursów zawodowych przez Internet oraz w wielu miastach w Polsce, dlatego też z naszej oferty może skorzystać właściwie każdy, niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajduje. Dzięki temu, że w naszych szeregach posiadamy jedynie wykwalifikowanych pracowników, uczestnik może być pewny, że odpowiednio przygotujemy go do istotnego egzaminu końcowego. Posiadamy własne komisje kwalifikacyjne, które to rzetelnie sprawdzą wiedzę uczestników. Co więcej służymy pomocą także w innych sprawach, a także odpowiadamy na wszystkie pytania. Zastanawiasz się, które szkolenie będzie dla Ciebie najbardziej optymalne? Zgłoś się do nas, a z pewnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasza działalność może funkcjonować tylko i wyłącznie w przypadku dobrych relacji z klientami, dlatego też często dostosowujemy się do potrzeb naszych kursantów.

Jeśli nie zdasz egzaminu ZWROT KOSZTÓW!

Dlaczego warto skorzystać z ofery kursów?

 • Bogata
  Oferta

 • Wysoka
  Zdawalność

 • Doświadczona
  Profesjonalna
  Kadra

Jakie szkolenia oferujemy?

Oferujemy wiele kursów zawodowych online oraz stacjonarnych. Wyróżniamy się profesjonalnymi szkoleniami z zakresu uprawnień energetycznych dla 3 grup zawodowych – G1, G2 i G3. Są to kolejno uprawnienia elektryczne, energetyczne i gazowe. Oprócz tego wiele osób korzysta z możliwości wzięcia udziału w kursie spawalniczym. W naszej ofercie znaleźć można także kursy związanie z pomiarami elektrycznymi, szkolenia, które nauczą napełniania i obsługi butli. W razie potrzeby możliwe jest skorzystanie z kursu F-gazów, kursów praktycznych z montażu pomp ciepła oraz klimatyzacji, a także lutowania twardego za pomocą metody 918.

Od niedawna do naszej oferty dołączyły również kursy i szkolenia UDT, w tym na operatora wózków widłowych, podestów ruchomych, czy żurawi HDS.

Czym wyróżniamy się spośród pozostałych?

W każdym naszym przypadku nauczaniem zajmują się tylko i wyłącznie profesjonaliści, którzy mają ogromne doświadczenie i zdają sobie sprawę z tego, w jaki sposób skutecznie przekazać wiedzę. Po kursach możliwe jest przystąpienie do egzaminów końcowych. Kiedy uczestnikowi uda się uzyskać pozytywny wynik, wówczas otrzymuje on specjalne zaświadczenie o uprawnieniach. W konsekwencji podnoszone są Państwa kwalifikacje, a znalezienie doskonałej pracy będzie zdecydowanie łatwiejsze i mniej czasochłonne. Warto wspomnieć o tym, że mamy ogromne doświadczenie w naszej branży, przeprowadziliśmy bowiem wiele kursów. Wyróżniamy się bardzo wysokim współczynnikiem zdawalności, wszystko zawdzięczamy odpowiednio dobranym materiałom. Staramy się nauczać w taki sposób, aby było to zrozumiałe dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z poszczególnym fachem i chcą nauczyć się go od podstaw.

Posiadamy własną komisję akredytowaną przez Urząd Dozoru Technicznego.

Posiadamy własną komisją kwalifikacyjną powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Nasza oferta:

Wejdź i wybierz dogodny dla siebie termin oraz miejsce.

Poznaj naszą nowoczesną salę multimedialną

Szkolenia on-line z wykładowcą w czasie rzeczywistym to nowatorskie rozwiązanie, które zrewolucjonizowało metody prowadzenia kursów. Jesteśmy jednym ośrodkiem szkoleniowym w Polsce, który wprowadził metodę prowadzenia szkoleń przez Internet z aktywnym udziałem wykładowcy oraz kursantów. Nasza nowa metodyka prowadzenia szkoleń pozwala na zdobywanie wiedzy i praktycznych umiejętności bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki stworzeniu profesjonalnej i ultra nowoczesnej sali multimedialnej, wyposażonej w studyjne kamery, oświetlenie oraz nagłośnienie, uczestnicy odnoszą wrażenie jakby byli udział w tradycyjnym szkoleniu.

kursy on-line

kursy on-line

Jak przebiega kurs? To proste!

 • 1

  Wybierz na naszej stronie kurs, który Cię interesuje.

 • 2

  Kliknij ZAPISZ SIĘ i wypełnij formularz podając dane.

 • 3

  Otrzymasz na maila potwierdzenie zapisu.

 • 4

  Niezwłocznie nasz Konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi wszystkie wymagane informacje.

 • 5

  W dniu kursu (online lub stacjonarnie) pochłaniaj wiedzę, rozwijając swoje możliwości zawodowe, finalnie przystępując do egzaminu i uzyskując formalne potwierdzenie posiadanych kwalifikacji zawodowych.

Sprawdź naszą ofertę wszystkich kursów zawodowych: STACJONARNYCH oraz ONLINE!

Zobacz

Zobacz co mówią nasi kursanci!

Do tej pory byłem sceptycznie nastawiony do wszelkich kursów online. Pewna sytuacja zmusiła mnie, żeby skorzystać z "kursy-zawodowe24.pl" i nie żałuje swojej decyzji. W bardzo krótkim czasie nauczyłem się wszystkich niezbędnych podstaw. Właściwie przed egzaminem powtórzyłem jedynie zdobytą wiedzę i bez większych problemów uzyskałem pozytywny wynik. Teraz cieszę się z możliwości pracowania z gazami fluorowanymi, bowiem uzyskałem odpowiedni certyfikat.

- Mateusz J.

Od dawna interesowałem się tematem instalacji fotowoltaicznych. W sieci natrafiłem na stronę "kursy-zawodowe24.pl" i zdecydowałem się, że zaryzykuje. Wykupiłem szkolenie, które trwało stosunkowo krótko, jednakże dzięki niemu poznałem tajniki montażu paneli słonecznych i zdałem końcowy egzamin. Zachęcam osoby niezdecydowane, aby się odważyć, być może odmieni to wasze codzienne życie, tak jak to było w moim przypadku.

- Krzysztof R.

Chciałem zdobyć nowe kwalifikacje, żeby samodzielnie wykonywać pomiary elektryczne, ale jednocześnie zależało mi na czasie. Pracodawca nie będzie przecież czekał w nieskończoność. Zależało mi na szkoleniu stacjonarnym, w trakcie którego nie tylko zdobędę niezbędną wiedzę, ale też konkretne umiejętności. Trafiłem na ofertę kursy-zawodowe24.pl i jestem bardzo zadowolony. Szkolenie poprowadził człowiek z branży, sala szkoleniowa była bardzo dobrze wyposażona. Na kursie korzystaliśmy ze sprzętu znanych producentów – takie same urządzenia wykorzystuję teraz w swojej pracy. To było bardzo dobre szkolenie, dzięki któremu egzamin był dla mnie formalnością. Polecam każdemu, kto myśli o zmianie zawodu i zdobyciu nowych umiejętności.

- Adam P.