UDT: Ładowarki teleskopowe

Kurs UDT na ładowarki teleskopowe - skorzystaj z naszych szkoleń on-line!

Podnieść swoje kwalifikacje. Zdobądź uprawnienia na ładowarki teleskopowe

Masz dość zdawania się na łaskę kolegów - operatorów? Z zazdrością patrzysz, jak precyzyjnie wykonują pracę za lepszą stawkę w bardziej sprzyjających warunkach? Chciałbyś zdobyć certyfikat UDT dla kategorii I WJO i samodzielnie operować wózkiem jezdniowym podnośnikowym? Zapraszamy na nasze szkolenie, na którym nie tylko zdobędziesz wiedzę, lecz także poznasz praktyczne tajniki obsługi ładowarki teleskopowej.

Dziedzinę tych urządzeń tworzą samojezdne maszyny kołowe (rzadziej gąsienicowe) z teleskopowym wysięgnikiem, zamocowanym jednokierunkowo bezpośrednio na podwoziu lub na platformie, umożliwiającej obrót. Wyposażenie ładowarki, podczepiane do przegubowego uchwytu na końcu teleskopu, stanowić mogą: widły, kosze, platformy robocze a nawet młot udarowy. Ze względu na swoja uniwersalność, znajdują zastosowanie w logistyce, budownictwie, rolnictwie a nawet górnictwie.

kurs UDT na ładowarki teleskopowe

Gratulujemy!

Zapisałeś się na szkolenie
dnia

Sprawdź swój e-mail, w którym podaliśmy
wszystkie szczegóły.

Życzymy powodzenia!

15.12.2021 r.

UDT: Ładowarki teleskopowe

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

29.12.2021 r.

UDT: Ładowarki teleskopowe

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

Wymogi prawne na operatora ładowarki teleskopowej

Certyfikacja UDT na obsługę wózków jezdniowych podnośnikowych jest wymogiem Ustawy z dnia 21 grudnia 2000r. o dozorze technicznym oraz przepisów powiązanych, które określają zakres szkoleń i tryb przyznawania uprawnień. Na terytorium RP, organem uprawnionym do przeprowadzania egzaminów i sprawowania dozoru technicznego jest Urząd Dozoru Technicznego.

Co oferuje nasze szkolenie UDT na uprawnienia dotyczące ładowarek teleskopowych?

W ciągu przeszło 80 godzin kursu, przekażemy Tobie wiedzę teoretyczną (stacjonarnie lub online – wedle życzenia) związaną z:

 • stroną techniczną eksploatacji wózków jezdniowych podnośnikowych,
 • zagadnieniami z zakresu bezpiecznej organizacji pracy ładowarki,
 • przepisami o dozorze technicznym,
 • umiejętnością obsługi i konserwacji ładowarki teleskopowej,
 • praktyczną stroną pracy operatora wózków jezdniowych podnośnikowych.

Uzyskasz zatem gruntowne przygotowanie (potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia) do państwowego egzaminu, który składa się przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Nie martw się o egzamin – my wystąpimy do UDT z wnioskiem o sprawdzenie Twojej wiedzy oraz umiejętności i zorganizujemy go w naszej siedzibie, o czym Cię powiadomimy.

Nie czekaj! Zdobądź nowe kwalifikacje już teraz!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

kurs UDT na ładowarki teleskopowe

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń +48 660 900 900

Zalety naszego kursy UDT na ładowarki teleskopowe

 • Kursy
  Teoretyczny
  On-line

 • 99%
  Zdawalność
  Egzaminu

 • Akredytowana
  Jednostka
  Szkoleniowa

Co dają uprawnienia UDT na operatora wózków jezdniowych podnośnikowych?

Certyfikat w kategorii I WJO uprawnia do obsługi wózków z kategorii II WJO i III WJO. Ponadto daje możliwość obsługi wózków ze zmiennym wysięgiem oraz operatorem, znajdującym się na podnoszonej platformie. Można je wykorzystać w staraniach o pracę we wszystkich krajach UE a także USA, Kanadzie i Szwajcarii. Certyfikat UDT traci ważność po upływie 5 lat od daty wystawienia.

Certyfikat UDT na I WJO to jednak przede wszystkim szansa na poprawienie swojej sytuacji na rynku pracy, uzyskanie lepszej płacy i wykonywanie mniej obciążających zajęć.

Do kogo skierowana jest oferta?

Szkolenie UDT operatorów ładowarek teleskopowych dedykowane jest wszystkim osobom, które:

 • ukończyły 18 lat,
 • mają wykształcenie co najmniej podstawowe,
 • uzyskały zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy operatora ładowarki teleskopowej od lekarza medycyny pracy,
 • pragną podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i uzyskiwać przewagę na rynku pracy.

Koszt kursu: 450zł

Uczestnictwo w szkoleniu odbywa się na podstawie zgłoszenia i po jego opłaceniu. Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej. Zapraszamy także do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń +48 660 900 900

Zainteresowany?

Gwarantujemy najwyżej jakości kursy zawodowe online. Masz dodatkowe pytania? Wypełnij poniższy formularz, a nasz dedykowany i wykwalifikowany konsultant w przeciągu 24h skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje zapytania.
Serdecznie zapraszamy :)