Fotowoltaika w praktyce

Fotowoltaika w praktyce - perspektywiczny kurs on-line

Branża fotowoltaiki z dnia na dzień rozwija się coraz bardziej intensywniej. Nic dziwnego, bowiem rachunki za prąd wciąż wzrastają, a odnawialne źródła energii cieszą się coraz większą popularnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku, oferujemy wysokiej jakości kurs online, który umożliwia zdobycie kwalifikacji, niezbędnych do tego, aby pracować w branży związanej z fotowoltaiką. Kompleksowe przygotowanie obejmuje wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną, tak więc szkolenie jest w pełni profesjonalne. Zdecyduj się na kurs online już dziś i zarezerwuj miejsce na interesujący Cię termin.

Jeśli nie zdasz egzaminu ZWROT KOSZTÓW!

Gratulujemy!

Zapisałeś się na szkolenie
dnia

Sprawdź swój e-mail, w którym podaliśmy
wszystkie szczegóły.

Życzymy powodzenia!

31.01.2022 r.

Fotowoltaika w praktyce

Dane uczestnika

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń!
+48 660 900 900

Kurs fotowoltaiki w praktyce - czego można się nauczyć?

Decydując się na nasz kurs fotowoltaiki online, kursant otrzyma odpowiednią wiedzę na temat całej instalacji. Pozna budowę, elementy składowe, a także posiądzie informacje na temat tego, w jaki sposób dobierać inwerter i zabezpieczenia. Dodatkowo zaznajomi się ze wszystkimi wymaganiami zakładów energetycznych i nauczy się tego, w jaki sposób opracowywać dokumentacje, dzięki której możliwe będzie przyłączenie instalacji do sieci. Osoba, która zdecyduje się na kurs, pozna zagadnienia z zakresu projektowania systemów PV, a także opanuje praktyczne aspekty związane z montażem instalacji.

Dla kogo kurs fotowoltaiki będzie optymalnym rozwiązaniem?

Przede wszystkim osoba, która chciałaby ukończyć kurs fotowoltaiki, musi być pełnoletnia. W tym przypadku nie jest istotne ani wykształcenie, ani doświadczenie zawodowe. Tak więc wcześniejszy staż jako elektryk czy dekarz to dodatkowy atut, który z pewnością może ułatwić wykonywanie niektórych czynności związanych z panelami słonecznymi. Na szkolenie powinna zdecydować się persona, która jest zdeterminowana do tego, aby posiąść wiedzę teoretyczna i praktyczną, co pozwoli na wykonywanie pracy jako instalator fotowoltaiki.

Nie czekaj! Zdobądź nowe kwalifikacje już teraz!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń +48 660 900 900

Zalety naszego szkolenia

 • Dedykowany
  Program
  Kursu

 • Kompendium
  Wiedzy
  Praktycznej

 • Wykładowcy
  z długoletnim
  Doświadczeniem

Dlaczego warto wybrać nasz kurs?

 • Dostosowanie kursu pod indywidualne potrzeby Uczestnika.
  Kursant wybiera pasujący mu termin, czas trwania, a także program szkolenia
 • Gwarancja świadectwa kwalifikacji
  Kiedy kurs dobiegnie końca, uczestniczy przystępują zarówno do egzaminu teoretycznego, jak i praktycznego, który odbywa się pod przewodnictwem odpowiedniej komisji egzaminacyjnej. Po zdaniu kursant otrzymuje uprawnienia kwalifikacyjne UDT i cenny dla wielu osób certyfikat.
 • Wysokie kompetencje.
  Poziom kompetencji naszych kursantów jest bardzo wysoki, ze względu na to, że dokładamy wszelkich starań, aby tematyka była przerabiana solidnie, dokładnie, z dbałością o szczegóły.
 • Szybkie przeprowadzanie egzaminu.
  Kiedy ukończone zostanie szkolenie, gwarantujemy przeprowadzenie odpowiedniego egzaminu. Aby zostać Certyfikowanym Instalatorem z zakresu OZE, konieczne jest wcześniejsze uczestnictwo w kursie, nie obędzie się również bez odpowiedniego zaświadczenia.
 • Pewny fach w ręku.
  Po ukończeniu kursu fotowoltaicznego, z powodzeniem możemy szukać posady związanej z montowaniem fotowoltaiki, która to jest dobrze płatna, jednocześnie wciąż brakuje osób, które mogłyby wykonywać tego typu czynności.

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń +48 660 900 900

Zainteresowany?

Gwarantujemy najwyżej jakości kursy zawodowe online. Masz dodatkowe pytania? Wypełnij poniższy formularz, a nasz dedykowany i wykwalifikowany konsultant w przeciągu 24h skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje zapytania.
Serdecznie zapraszamy :)